avcılar evden eve nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Firmamız, Avcılar evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan kişilere en nitelikli ve güvenilir hizmeti sunan sektördeki önde gelen şirketlerden birisidir. Firmamız, Avcılar ve çevresinde ikamet eden firma ve kişiler için taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Eğer sizde Avcılar’a taşınmayı düşünüyorsanız veya bir mahalleden diğer bir mahalleye taşınacaksanız, eviniz, iş yeriniz, ofis ya da büronuz ile ilgili taşımacılık teklifi almak için bize ulaşınız.

Taşımacılık teklifini hazırlarken, evinizin, işyerinizin m2 si, oda sayısı, eşyalarınızın kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağı gibi bilgilere ihtiyaç duymaktayız.

FİYAT TEKLİF ALIN

Bu bilgileri sizden alarak size uygun bir fiyat teklifi oluşturuyoruz ve siz onay verdikten sonra nakliye işlemlerini başlatıyoruz.

Yetenek Nakliyat kurulmuş olduğu andan bu güne kadar müşterilerine uzman ekibiyle nitelikli hizmet sunmaktadır. Uzun senelerdir evden eve nakliye hizmeti sunan firmamız uzman ekiplerle eşyalarınızı taşımaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti şirket olarak ilk önceliğimizdir. Yetenek Nakliyat firması olarak bizim vizyonumuz ve önceliğimiz nitelikli ve güvenilir hizmet vermektir. Sorunsuz bir biçimde kaliteli bir taşımacılık hizmeti almak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Avcılar Şehirlerarası Nakliyat

Avcılar şehirler arası evden eve taşıma, daha çok memurlar, kiracılar veya tayin nedeniyle taşınan kişiler tarafından yaygın şekilde kullanılan bir taşıma hizmetidir. Şehirlerarası evden eve taşıma hizmeti almak istediğinizde ilk yapmanız gereken telefon, internet sitesi veya sosyal ağ hesaplarımızdan bize ulaşıp hizmet talebinde bulunmanızdır.

Şehirlerarası nakliye talebinizi firmamıza ilettiğinizde tüm ayrıntıları belirleyip nasıl bir yol izleneceğine dair sizlerle görüşme yapılmaktadır. Bu görüşme sırasında nakliyenin nasıl ve ne zaman yapılacağı, eşyaların miktarı ve durumu ve taşınacak olan iki adresteki binada asansör ihtiyacının olup olmadığı ve fiyatları konusunda sizlere ayrıntılı bir bilgi verilmektedir.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti konusunda firmamız gerekli deneyime ve bilgi birikimine sahiptir. Sizlere sunmuş olduğumuz her hizmet firmamız için referans niteliğindedir. Yetenek Nakliyat firmamız ile alakalı müşteri yorumlarını incelediğinizde yorumların olumlu yönde olduğunu sizlerde görebilirsiniz. Bunun en önemli nedenlerinden biri firmamızın müşteri memnuniyetini temel ilke haline dönüştürmüş olmasıdır.

Avcılar Ofis taşımacılığı

Avcılar Ofis taşıma, bir ofis içindeki tüm eşyaların veya belirlenmiş eşyaların yeni adrese taşınma işlemidir. Adres değiştiren firmalar için zorunlu olan bu işlem, karışıklığa ve zaman kaybına neden olabileceği için oldukça zor ve hassas bir süreçtir. Firmanızın değerli evraklarının kaybolmadan ve herhangi bir zarara uğramadan taşınması gerekir. Bunun yanında, ofis ortamlarında bulunan ağır eşyalar ve hassas elektronik aletler taşınma için güçlük yaratır.

Tüm taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi, ofis taşıma sürecinde de en önemli konu güvenilirliktir. Siz müşterilerimizle iletişim kurarken oldukça açık ve net bir yöntem kullanırız. Bu sayede herhangi bir aksilik  yaşanmadan, talep ettiğiniz gün ve saatte taşınma işlemlerinizi gerçekleştiririz. Eksperlerimiz ofis eşyalarınızı inceler, değerlendirmelerini yaparlar ve onların verdiği rapora göre fiyat anlaşması yaparız.

Yetenek Nakliyat olarak müşterilerimizin ofis taşıma sürecini problemsiz olarak atlatmalarına önem veririz. Amacımız herhangi bir aksaklık yaşamamanız ve kısa bir zaman sonra hizmetlerinize kalmış olduğunuz yerden devam etmenizdir. Avcılar ofis taşımacılığı olarak profesyonel ekibimizle iş planları çerçevesinde hızlı ve kusursuz taşıma sağlarız. Profesyonel ekibimiz ile taşınma işlemlerinizde arzu ettiğiniz her an yanınızdayız.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Avcılar bölgesinde tüm evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda bize aşağıda ki telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Veysel Karani Mh. İskilipli Atıf Hoca Sk.
No: 34/1 Sancaktepe/İstanbul

HARİTA KONUMU