HAKKIMIZDA

Yetenek taşımacılık bugün sektöre de 15 senesini doldurmuş olan geçmişi deneyim ve deneyimlerle dolu olan bir firmadır. Amacımız sektörde daima yol gösterici olarak yeniliklerle deneyimnin birbiriyle uyumunu sağlamak bu manada lider markalar arasındaki yerimizi almaktır. İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak bizler müşteri memnuniyetini daima ilk planda tuttuk ve bundan sonrada tutmaya devam edeceğiz.

Firmamız İstanbul merkezli olmakla beraber Türkiye’nin her şehrine evden eve taşımacılık hizmetini problemsiz bir biçimde taşıyabilir. Bu anlamda vermiş olduğumuz hizmetlere baktığınız zaman geniş bir portföye sahip olduğumuzu da görebilirsiniz. Firmamız bünyesinde hizmet sunan araçlarımızın tamamı son model ve eşya taşımaya uygun şartları sağlamakta. Alanında uzman olan elemanlarımız size hizmet verirken kaliteyi ve memnuniyeti ilk planda tutar.

Firmamızın kalite kuralları çok uzun zamandan beri devamlı olarak korunmuş deneyimler ve deneyim ile birleştirilerek problemsiz bir hizmet verilmesi hedeflenmiştir. Firmamız bünyesinde kullanmış olduğumuz malzemelerimizin tamamı Avrupa malı ve mukavemetlidir.

Firmamız müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda istenirse asansörlü taşıma hizmeti de vermekte. Bu anlamda güvenli, hızlı ve riski az lojistik hizmeti sağlanmış olmaktadır. Amacımız bizden beklenenleri en doğru ve nitelikli bir biçimde yerine getirmek bu manada da bizimle iletişime geçmeniz halinde müşteri temsilcilerimiz sizinle konuşacak ve talep edilen hizmet doğrultusunda bedava dağıttığı olan ekspertiz ekiplerimiz de sizi ziyaret edeceklerdir.

Firmamız bünyesinde taşıma işleminde 7/24 hizmet politikası ilk planda tutulur bu manada bizimle sitemiz üzerinden ister mail, dilerseniz telefonla ulaşarak destek alabilir ve görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Bu görüşmemizin sonucuna göre hizmetiniz başlatılarak belirttiğiniz gün ve saatte taşıma işlemi gerçekleştirilecektir.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından aldığımız K1,K3 eşya taşıma yetki belgelerimiz ile sizlere problemsiz eşya taşımacılığı tecrübesi yaşatmaktayız.

İstanbul Yetenek Nakliyat geldiği nokta itibariyle bireysel ve kurumsal anlamda bir çok hizmet vermiş ve her işimizde de kalitemizi ilk planda tutmayı başarmıştır. Firmamız sigortalı, marangozlu, ambalajlı ve ekonomik düzeylerde nakliyat hizmetleri gerçekleştirmiş olmasından dolayı daima diğer nakliye firmalarına göre en beğenilen ve sevilen taşımacılık firmadır.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkürler Türkiye…