Ofis Taşıma

OFİS TAŞIMA

Deneyimli ekibimiz ile her çeşit ofis taşıma ihtiyacınızı hızlı ve sorunsuz karşılıyoruz Yetkilimiz tarafından öncelikle ofis adresiniz ziyaret ediliyor. Keşif sonucunda gereken olan hizmetlerimiz sıralanıp bir sözleşme tarafımızca hazırlanmaktadır. Ofis nakliyesinde en önemli şey paketlenen ürünlerin üzerine hangi departmandan alındığı ve kime ait olduğu bilgisinin doğru bir biçimde etiketlenmesidir. Böylelikle yeni adrese geçildiğinde araçtan inen eşyalar karışmayacak biçimde ekibimiz tarafından yerli yerine konulacaktır. Paketleme esnasında firma yetkililerimiz işin başında paketleyen ekibi bizzat yönlendirmektedir.

Aynı şekilde paketlemeyi yaptıran firmadan da yetkili kişilerin eşyanın başında bulunması durumda problemsiz bir taşınma gerçekleştirmiş oluyoruz.

Tüm masa, sandalye, bilgisayarlarınız için özel üretilmiş ambalaj malzemeleri tarafımızca temin edilmektedir. Ofis nakliyesinde kullanılan gereken olabilecek malzemeler firmamız tarafından temin edilmektedir Paketleme ve taşıma tamamen profesyonel kadrolu ISG raporlu elamanlarla yapılmaktadır. İş güvenliği için istenen evraklar firmamız tarafından sağlanmaktadır.