Şehirlerarası Nakliyat

ŞEHİRLERARASI NAKLİYAT

Yetenek Taşımacılık olarak Şehirlerarası Taşımacılık hizmeti ile bulunduğunuz şehirden başka bir ile eşyalarınızın taşımacılık işlemlerini bizim tarafından gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı en uzak mesafelere kadar özel ambalajlarla ve paketlenerek kırılmalarını önleyecek biçimde güvenle taşımaktadır.

Eşyalarınızın boyutları esas alınarak araçlarımızdan sizler için uygun olanı araç tahsis edilir. Eşyalarınız sizler için verilmiş taşıma gününde özel ambalajlarla paketlenerek gelebilecek tüm zararları karşı sigortalı eşya taşıma hizmetleri eşyalarınızı, Mobilyalarınızı bizim marangozlar tarafında monte ve de monte edilir .

Eşyalarınız Türkiye’nin en uzak noktalarına il ve ilçeye bile hiçbir biçimde zarar görmeden güvenle ulaştırıyoruz. Eşyalarınız personellerimiz tarafından daima büyük bir özen ve düzen çerçevesinde taşınıyor. Taşınan eşyalarınızı bizlere teslim ettiğiniz biçimde bulabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz şehirlerarası nakliyat hakkında daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçin.